Usługi

Usługi

Do tej pory obejmowaliśmy stanowisko przewoźnika. Mamy ogromne doświadczenie w podejmowaniu załadunków, organizacji czasu pracy naszym kierowcom, wybieramy optymalne trasy, aby jak najszybciej dostarczyć towar na czas. Nasza firma poszerzyła swoją ofertę o spedycję krajową i zagraniczną. Obsługujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej.
Zachęcamy Państwa do współpracy. Dzięki nam, obsługa i obieg dokumentów stanie się o wiele prostsze. Zapewniamy kompleksową obsługę CMR w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Dzięki naszym bogato wyposażonym autom jak i profesjonalnej opiece spedytora, gwarantujemy bezpieczne i terminowe dowiezienie ładunku. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce: Klient.
Wszystkie nasze auta jeżdżą codziennie, nie ma dnia straconego. Otrzymujemy zlecenia i przekazujemy je naszym kierowcom. W miesiącu jedno auto jest w stanie zrobić od 10 000 do 14 000 km. Wozimy różnego rodzaju towary, począwszy od stali i granulatu a skończywszy na chipsach czy papierze.
W związku z licznymi zleceniami i coraz większymi możliwościami poszerzyliśmy naszą ofertę o dział spedycji. Dzięki w/w doświadczeniu i wykwalifikowanemu personelowi, jesteśmy w stanie zapewnić stałe zlecenia. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce: Współpraca.