Certyfikaty

ADR

tablica_adr

Dbając o naszego klienta - nasza oferta i usługi również obejmują transporty drogowe przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych, których przewóz może odbywać się tylko przez wyszkolonych pracowników.

Wszyscy nasi kierowcy mają ukończony taki kurs w związku z czym jesteśmy w stanie współpracować również z firmami, które produkują, magazynują lub przetwarzają materiały niebezpieczne.

Certyfikat XL

certyfikat_xl

Wszystkie nasze naczepy posiadają certyfikat XL. Oznacza to, że przy równomiernym rozłożeniu towaru na całej naczepie nie trzeba zabezpieczać towaru pasami, wystarczą aluminiowe listwy na tył auta.

Jest to spowodowane budową naczep, które za pośrednictwem nadbudowy przejmują siły wynikające z dynamiki jazdy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewozić również materiały delikatne, tj. papier, oktabiny z granulatem itd.

WYPOSAŻENIE

wyposazenie

Wiemy jak cenne są dla klienta przewożone towary, aby dojechały do celu pokonując czasami spore kilometry drogi w nienaruszonym stanie. Dlatego też oprócz Certyfikatów i przeprowadzonych szkoleń dla naszych kierowców, odpowiednio wyposażyliśmy nasze auta.

Aby zabezpieczyć towar, każde auto ma aluminiowe listwy jak i również ponad 30 pasów 500 dan. Wyposażone są również w maty, które są potrzebne przy załadunkach np. stali, jak i również w narożniki bardzo wysokiej klasy, niezbędne do przewożenia np. papieru. W celu optymalizacji trasy i czasu każde auto ma wbudowany nadajnik GPS a kierowcy posiadają telefon komórkowy, co zapewnia stały przepływ informacji.

Przewóz odpadów

Posiadamy również pozwolenie na przewóz odpadów i makulatury w takich państwach jak: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia i Holandia.